KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9974013
nr 997 4013
Akvarell
Gustaf Wilhelm Palm (1810-1890), Italienskt landskap, Borgheto, 17 augusti 1845, signerad, G W och en palm, 18x26
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 30 november 2015
kl 18:26:22
1.200 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
- Klassiska
30 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska